Autor: DAN NEGRU România e campioana Europei! N-o să vedeți știrea asta niciunde! Între 1-14 iulie România a fost cel mai mare exportator de grâu, orz și porumb din Europa! 286 mii de tone de grâu am avut noi și 80 de mii nemții. Totuși, în țara care e grânarul Europei, una din patru pâini…
![]()